<<  Firma Profili  >>
   

YSK Orman Ürünleri ; Konya'da Pvc ve Mobilya Dekorasyon Sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

2005 yılından günümüze kadar geçen zaman içinde, sektörde adını güven ve kalite ile özdeşleştiren "Firmamız" başarılı grafiğini sürekli yükseltmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

 

Ürün halkamızın içinde;

 

Ahşap kapı ve pencere, mutfak dolapları, banyo dolapları, genç odası mobilyaları, cam balkon, katlanır cam balon, pvc kapı pencere ile diğer dekorasyon ürünler yer almaktadır.

 

Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan firmamız, politikasını kalite ve ekonomik fiyat olarak belirlemiştir. Her müşterimizi ayrı tutarak, müşteri odaklı çalışmayı benimseyip her müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. 

 

Misyon;

 

Faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle sürekli geliştirmek, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen bir firma olmaktır.

 

Misyon;

 

Müşterilerimiz tarafından ürünlerimiz ve işçiliğimizden  dolayı aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

.